Грип чи застуда? Як визначитися яка з хвороб підступно заволоділа вашим організмом? Хоча це дві хвороби зазвичай вважаються дуже схожими, насправді грип і застуда дуже різні. Причини, діагностика і лікування, рекомендовані лікарем, різні.

Коли виникає фізичний дискомфорт, який впливає на дихальні шляхи, ви повинні задати собі обов’язкове запитання: це грип чи застуда? Обидва захворювання розвиваються під впливом вірусної інфекції, але вони значно відрізняються між собою. Тому, якщо ви хочете правильно вилікувати інфекцію, ви повинні спочатку знати, чим саме ви захворіли. Усунути запальний процес в організмі вам допоможе лікувальний засіб мефенамінка інструкція із застосування вам допоможе визначитися з правильним графіком прийому.

Грип та застуда — які причини

Є близько 200 вірусів, які можуть викликати застуду або нежить. Однак, коли справа доходить до причини грипу, це викликано вірусом, відомим як Influenzavirus. ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) визначила найбільш важливі численні варіації цього вірусу, що викликає сезонні інфекції.
Ці віруси можуть переміщатися відносно легко, тому що вони присутні в навколишньому середовищі і зустрічаються на будь-якій поверхні, де можуть зберігати життєдіяльність до 24 годин. Крім того, люди, які вже стали жертвою вірусу, можуть передати його іншим людям через кашель, слину і чхання.
Існуючі вакцини зазвичай призначають для запобігання інфекцій, викликаних штамами грипу A і B, оскільки вони вважаються найбільш небезпечними і заразними.

Рекомендується застосовувати їх один раз на рік для певних вразливих груп населення перед зимовим сезоном. Особливо уразливими групами є літні люди, вагітні жінки, хворі, працівники сектора охорони здоров’я і діти.

Інші відмінності

Застуда чи нежить викликають помірні скарги на ніс і горло. Що стосується грипу, він зазвичай може впливати на дихальні шляхи, але також викликати фізичний дискомфорт у всьому тілі.

Коли мова йде про погодні умови, які сприяють захворюванню, застуду можна підхопити в будь-який час року, хоча влітку це відбувається не так часто. Навпаки, грип зазвичай дуже сезонний і поширюється в основному в зимовий період.

Грип чи застуда — головні відмінності

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *