Україна багата і різноманітна. Вона прекрасна в любу пору року і для тих, хто хоче краще пізнати її, завжди готова відкрити свої таємниці і подарувати незабутні враження. Одним з найкращих куточків України, багатих на природні, архітектурні та історичні пам»ятки являеться Тернопілля. Відправитись в подорож дуже просто, достатньо придбати залізничні квитки онлайн вже на найближчі вихідні.

У Тернопільському краї зустрічаються три історичні регіони: Галича, Волинь і Поділля. Звідси унікальний колорит, величезна різноманітність традицій, багатий фольклор, унікальні народні промисли, різноманітна і смачна кухня. Все це в поєднанні з величезним туристичним і рекреаційним потенціалом регіону створює великі можливості для розвитку зеленого туризму. Варто приїхати сюди на Різдво чи Великдень, тоді ми зможемо помилуватися культурним багатством і регіональними звичаями. На особливу увагу заслуговує Лемківська Ватра, або Свято Борщу в одноіменному райцентрі.

Що саме пам’ятне в нашому житті? Враження та емоції! Нехай це завжди будуть найпозитивніші враження і почуття. Коли ми відвідаємо Тернопільський край, ми побачимо унікальні пам’ятники, печери, водоспади, гори і каньйони, відвідаємо святі місця, тут ми знайдемо оазис позитивних емоцій, з якого ми будемо довго черпати позитивні думки і почуття.

Подорожуємо Україною. Тернопілля

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *