Якщо ви вибрали для себе будівельну галузь, але вам не вистачає прохідних балів для вступу в університет, не гайте часу: йдіть в будівельний коледж. У вас буде прикладна будівельна професія, ви навчитеся не тільки працювати головою, а й руками. Ось деякі професії, які ви можете отримати в строительном техникуме:

  • Майстер будівельних і оздоблювальних робіт — це фахівець широкого профілю. Він виконує електрозварювальні, монтажні, пічні, кам’яні та інші види робіт.

  • Кранівник – це оператор автокрана, на якому він виконує будівельно-монтажні та ремонтно-будівельні роботи.

  • Столяр-тесляр — фахівець по роботі з деревом. Займається обробкою будинків деревиною.

  • Покрівельник – це фахівець з будівництва даху. Він займається пароізоляцією, прокладкою утеплювача, стяжкою і гідроізоляцією.

  • Бетонщик — це фахівець з бетону. Займається виготовленням стінових панелей, плит для перекриттів, сходів.

  • Муляр — будівельник, що займається будівництвом або ремонтом кам’яних або цегляних конструкцій. .

  • Монтажник — фахівець з установки і демонтажу різного роду конструкцій.

  • Виконроб керує будівельними роботами на своїй ділянці. Він відповідає за постачання матеріалів і обладнання, взаємодіє з наглядовими органами і є начальником робітників на будівництві.

  • Маляр-штукатур займається облицюванням поверхонь будівлі, оштукатурюванням, внутрішньою обробкою приміщень, фарбуванням стін, поклейка шпалер, оформленням дизайнерських конструкцій.

  • Електрогазозварник – це фахівець по з’єднанню і різання різних металевих конструкцій за допомогою зварювального пальника або автоматичного зварювального апарату.

Коледж та техникум строительный в Киеве: переваги

Як бачите, в строительных училищах Киева теж можна отримати високооплачувану будівельну професію і почати працювати одразу після його закінчення.

Так само ви зможете продовжити своє навчання в будівельних ВУЗах України, для цього потрібно вибирати коледжі, які співпрацюють з університетами і приймають студентів з середньою спеціальною освітою для підвищення кваліфікації.

Київський будівельний університет або технікум — що обрати?

Коледжі – це перспективно розвивається напрямок навчання. Сьогодні ринок праці наситився фахівцями, які отримали дипломи київських вузів. Але на роботі цінуються, перш за все, професіонали, готові працювати, а не тільки намагатися управляти робітниками. Вузи готують теоретиків, а будівельні технікуми і коледжі столиці навчають фахівців, які вміють працювати.

Будівельники є символом майбутнього. Робітники даної професії забезпечують громадян нашої країни житлом. Збільшення темпів будівництва дає можливість зменшити вартість житлоплощі, що зробить її в Москві більш доступною. На відміну від вузів, в технікуми Києва можна вступити після дев’ятого класу. Це дозволить раніше освоїти таку професію. Чим раніше ви приступите до будівництва власної кар’єри, тим, відповідно, швидше досягнете вершин. У той час, коли хтось тільки закінчить інститут, випускник технікуму вже буде професіоналом з багаторічним стажем роботи. Це дозволить закласти міцний фундамент для подальшого успішного життя. Після отримання освіти дуже важливо якомога швидше зануритися в атмосферу трудових буднів. Навчаючись в будівельному коледжі, ви будете постійно відвідувати реальні місця роботи, і отримувати необхідний досвід роботи.

Всі вищеописані переваги вигідно відрізняють технікум від інших освітніх установ.

Професії, які можна освоїти в будівельних коледжах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *