Серед різних видів вантажів транспортування негабаритних плавальних засобів є особливою категорією, що вимагає спеціального автотранспорту і високого професіоналізму вантажоперевізників. Послуга вантажне таксі Київ передбачає транспортування різних плавзасобів на спеціальних платформах-причепах з урахуванням суворого виконання технічних вимог.
Якщо ви запланували проведення спортивних змагань або водної подорожі, покупку або продаж габаритного моторного човна, катера, вас чекає пошук надійної транспортної компанії. Особливо важливо упевнитися в професіоналізмі вантажоперевізника при доставці плавзасоби вантажним таксі з Києва на великі відстані.
Особливості вантажних таксі-Київ для перевезення плавзасобів
• Використовувані для вантажоперевезень автотранспортні платформи для підвищеної стійкості мають велику масу і низький центр ваги, що дозволяє перевезти великогабаритний човен на будь-яку відстань відстань і в будь-який час року.
• Щоб уникнути перекидання або сповзання з причепа або платформи, плавзасоби ретельно закріплюються спеціальними кріпленнями, стропами підвищеної міцності.
• Особливі запобіжні заходи вживаються для безпечної доставки дорогого човнового двигуна. У разі окремого перевезення, мотор кріплять в положенні, яке відповідає робочому розташуванню двигуна, міцно закріплюють, щоби уникнути найменших дотиків дорожнім покриттям.
• Для захисту від зовнішніх впливів і пошкоджень використовується високоміцна поліпропіленова плівка, брезентовий тент, інші захисні покриття, що особливо важливо для безпечної доставки моторних човнів з ПВХ.
Сьогодні будь-кому абсолютно нескладно замовити послугу вантажне таксі для доставки товару чи вантажу. Замовники більше довіряють професійним перевізникам, серед яких — компанія Давай Переедем. Вона працює на ринку Києва вже більше 10 років.

Вантажне таксі Київ: доставка катерів і моторних човнів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *